צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6967994
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
eddie@pareto-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

תכנון פרישה

מזל טוב, אתם יוצאים לדרך חדשה

התארכות תוחלת החיים היום, מעניקה לכם שנים רבות של מנוחה לאחר פרישה ועל כן חשוב להגיע לנקודת הזמן הזו עם משאבים כספיים שיאפשרו לכם ליהנות משנים אלו בנוחות וללא דאגות כלכליות.

ב"פארטו ביטוח והשקעות", בניהולו של אדי אזולאי יעמדו לרשותכם מיטב המומחים בניתוח תוכניות הפנסיה ופוליסות הביטוח שבבעלותכם בדגש על היבטי המס (ברוטו/נטו וכדאיות כלכלית) וכן יציגו בפניכם את האלטרנטיבות האופטימליות העומדות בפניכם: פדיון מלא, פדיון חלקי, קבלת פנסיה חודשית, תכנון פריסת מס על כספי פיצויים וכל חלופה אפשרית אחרת. כמו כן, נשמח להעניק לכם סיוע מקצועי בבחירת המסלול לתשלומי הפנסיה, באמצעות ביצוע חישובים והערכת שוויו הכלכלי נטו של כל אחד מהמסלולים (בחירת מסלול פנסיה רגע לפני או אחרי הפרישה).

יציבות כלכלית לאורך זמן 

המומחים שלנו, מוסמכים בתכנון פרישה, בביטוח, השקעות ובמיסוי יעמדו לרשותכם בתכנון כלכלי אישי בסמוך למועד פרישה (וגם לאחר מכן) בכדי לקבל תמונת מצב ברורה ומעודכנת על מכלול הנכסים שלך והמיטב שניתן לייצר מהם, לייצר בקרה ושליטה אובייקטיבית על תזרים ההכנסות וההוצאות לאחר הפרישה , לתכנן באופן מיטבי את המשאבים הפיננסיים שלך ולהפחית את תשלומי המס על ידי תכנוני מס לגיטימיים להם הנך זכאי אך ברוב המקרים לא מודע אליהם. כל זאת במטרה לייצר יציבות כלכלית לאורך ובייחוד לאחר הפרישה. מומחה הפרישה שלנו יסייעו לך במידת הצורך במילוי והגשת הטפסים והאישורים למס הכנסה במועד קיבוע הזכויות .

תכנון חכם שמוביל לחיסכון

קיימות דוגמאות רבות לחיסכון כספי ניכר שיכול להגיע למאות אלפי שקלים באמצעות ליווי מקצועי של מומחי פנסיה, מיסוי ופרישה. 

תכנון מס בעת פרישה בסיוע סימולטורים שונים ובליווי מתכנן פרישה מוסמך ורואה חשבון מומחה למיסוי ולפרישה מביא למיצוי אופטימלי בבחינת חלופות המיסוי השונות והפערים הדרמתיים ביניהן במס לתשלום ובקצבה החודשית השוטפת, רצ"ב מספר דוגמאות שיחסכו לך כסף רב:   

  • תכנון מס, על מנת לקבל החזרי מס בשנת הפרישה או בשנה בה החלפת מקום עבודה (רצף קצבה/רצף פיצויים) - מביא להכנסה מיידית משמעותית שמקורם בכספי פיצויי פיטורים ומענקי פרישה אשר חויבו במס שלא בצדק.
  • חיסכון שוטף בתשלום המס במהלך כל תקופת הפנסיה ואף לאחר מכן לשארינו (בן/בת זוג) וזאת על ידי מימוש הטבות המס המגיעות לך במהלך כל תקופת הפנסיה וחיסכון עתידי בתשלומי המס על הפנסיה החודשית. אשר להן השלכה מהותית עתידית גם לשארים ולדור ההמשך.
  • קביעת סדר קדימויות נכון לשימוש בכספים שצברת בתכניות השונות ובחסכונותיך השונים במטרה להימנע מתשלום מס מיותר במהלך תקופת הפנסיה. 
  • פניה לרשויות המס להסדרת מעמד כספי פיצויים של מעסיקים קודמים שנצברו בתכניות הביטוח והפנסיה שלך או המשולמים במישרין לחשבון הבנק שלך (לאחר ניכוי מס במקור) וזאת על ידי שימוש מושכל בפריסת מס קדימה של אותם סכומי כסף משמעותיים המתקבלים בעת היציאה לגמלאות.

המומחים לצידך

מומחי הפרישה ב"פארטו ביטוח והשקעות", בניהולו של אדי אזולאי, עומדים לרשותכם בתכנון היציאה לפרישה שלכם בצורה אופטימלית, מבחינת תכנון ההשקעות  והמיסוי ויסייעו לך למצות את זכויותיך אל מול רשויות המס, חברות הביטוח ובתי ההשקעות ולהגיע לרמת חיסכון מירבי ואופטימלי בתשלומי המס, היום ובעתיד.

בואו נשב לקפה ביחד ונתכנן את העתיד שלכם.