צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6967994
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
eddie@pareto-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

גמל להשקעה

קופות גמל להשקעה

מאז שנת 2008 פחת השימוש בקופות גמל ככלי חיסכון פרטי ומגוון אפשרויות החיסכוןלטווח הקצר והבינוני הצטמצם מאוד. פחות ופחות אנשים הפקידו כספים לקופות הגמל מתוך חשש ל"נעילת" הכספים עד למועד גיל הפרישה. אי לכך החליטו במשרד האוצר להשיק מוצר "חדש-ישן" כדי לתת מענה הולם בנושא, נא להכיר-  קופת הגמל להשקעה . מכשיר חיסכון המיועד לכל טווח זמן. 

קופת גמל להשקעה היא פתרון מושלם עבור מי שמעוניין בחסכון לטווח קצר או בינוני, היות והכספים בה הם נזילים לחלוטין וניתנים למשיכה בכל עת. להבדיל מקופות הגמל המוכרות והוותיקות, בהן ניתן למשוך את הכספים רק לאחר שהחוסך הגיע לגיל פרישה וברוב המקרים כקצבה, הרי שקופות הגמל להשקעה מהוות אפיק גמיש ונוח יותר, מה שהופך אותן לפלטפורמה אידאלית כמעט עבור כל אחד – בין אם מדובר על חיסכון לגיל פרישה, כחסכון עתידי עבור הילדים, או לחלופין כאפיק חסכון עבור הוצאה גדולה הצפויה במהלך השנים הקרובות, כמו חופשה משפחתית, שיפוץ או רכישת רכב חדש.

קופות גמל להשקעה הופכות פופולריות יותר

קופות גמל להשקעה הופכות פופולריות יותר ויותר, בזכות הנוחות שבתנאי ההפקדה, המאפשרים הפקדה חודשית, חד פעמית, או שילוב של השניים, וכן בזכות מסלולי ניהול החסכון האטרקטיביים, המאפשרים לחוסך לבחור את המתאים עבורו ביותר מבין מבחר המסלולים, המתאפיינים גם הם בגמישות גבוהה. בכל שלב ניתן לשנות את סוג המסלול, בהתאם לצורכי בעל הקופה ותנאי השוק המשתנים.

הכסף הנמצא בקופה זמין בכל עת וניתן למשוך אותו ללא "קנס", ורק במעמד המשיכה נשלם את המס על התשואה שהצטברה במקור (מס רווחי הון בגובה 25% על הרווחים בלבד).

במידה והכסף נמשך לאחר גיל 60 כקצבה חודשית עבור גמלאי, הסכום כולו פטור ממס בהתאם לחוק.

יתרון נוסף, ואולי הגדול ביותר, של קופת הגמל כפלטפורמת השקעה הוא ניהול הכספים על ידי מומחי השקעות מקצועיים ומנוסים המטפלים בכסף בצורה חכמה, גם בתקופות פחות יציבות של שוק ההון ובעלויות נמוכות ואטרקטיביות.

גמישות רבה עם נזילות מיידית ותשואות טובות

בתקופה זו, בה הריביות בשוק נמוכות מתמיד, רבים האנשים המעדיפים להשקיע את כספם בשוק ההון מאשר לתת לכספם "לנמנם" בפיקדון בנקאי, וליהנות מתשואה גבוהה יותר באופן משמעותי. האלטרנטיבות השכיחות הן תוכניות חסכון בנקאיות אשר לא מאפשרות ליהנות מתשואה משמעותית אם ישנה כזו בכלל, בסוף תקופת החסכון.
קופות הגמל להשקעה, המאפשרות גמישות רבה עם נזילות מיידית ותשואות טובות לאורך זמן, הן אפיק חסכון אטרקטיבי במיוחד לכל מטרה וברמת נזילות מיידית.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל הכוונה מקצועית באשר לאפיק החסכון המתאים ביותר עבורכם.

מעוניינים בפרטים נוספים - צרו עימנו קשר

 

 

 

 

decorative image