צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6967994
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
eddie@pareto-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

על נדל"ן, קרנות אשראי וקרנות גידור

 

אתם לא שגרתיים, אז למה שההשקעות שלכם יהיו כאלה?

 בעולם ההשקעות המשתנה במהירות, כדאי לבחון בכל זמן נתון השקעות נוספות, מעבר לשוק ההון התנודתי. ובמילה אחת - נדל"ן. ורצוי עם פוטנציאל לתשואות אטרקטיביות ובמינימום התעסקות מייגעת.

ריכוז כל השקעותינו בבורסה ובשוק ההון, לא תמיד מהווה רעיון מוצלח (בל נשכח שמרביתנו, מושקעים בעיקר בשוק ההון באמצעות החסכונות הפנסיוניים שלנו) ומכיוון ששוק ההון מתאפיין במחזוריות של גאות ושפל, ומאחר שלאף מומחה אין את היכולת לנבא מה ילד יום- נוצר צורך אמיתי בחלופות השקעה נוספות.

אז אם קיימת לנו הגמישות המחשבתית והיכולת הכלכלית (הלא גבוהה במיוחד-תיכף תראו בהמשך) לפזר את השקעותינו  בנכסי השקעה ריאליים כנדלן, אשר אינם מושפעים ביחס ישר אל שוק ההון, ולאור רמות הריבית הנמוכות כיום - כדאי לנו לשקול השקעות אלטרנטיביות לבורסה כמו קרנות השקעה פרטיות בנדל"ן בארץ ובחו"ל. זה אפשרי גם החל מסכומים יחסית נמוכים של 250,000 שקל.

גם משקיעים וותיקים ומנוסים כבר מבינים היטב את החשיבות של פיזור השקעותיהם על מנעד רחב של אפיקים שונים בארץ ובחו"ל. וכאשר מתפנה לידם סכומי כסף חדשים, או כאשר הם מבינים שהם מושקעים מעבר ל"אזור הנוחות" שלהם בבורסה - הם אינם ממהרים לרכוש נכס נדלני חדש או נוסף בצורה המסורתית והידועה כדוגמאת דירה להשכרה. ומסיבה זו עולם ההשקעות  האלטרנטיביות בתחום הנדלן והאשראי לחברות  הפך לטרנד החם שהולך בהחלט להישאר איתנו, ואף להוות מרכיב לא מבוטל מתיק ההשקעות של הציבור בשנים הקרובות.

מומחי "פארטו ביטוח והשקעות" בשיתוף פעולה עם מגוון חברות שונות אשר נבחרו בקפידה, יסייעו לך למצוא השקעות אלטרנטיביות בעולמות הנדלן והקרנות הפרטיות השונות, השקעות איכותיות ומניבות שמתאימות לך ביחס סיכון סיכוי מצוין.  אנו גם נדע לאתר עבורך מקורות הון נוספים להשקעות נדלן, סופר אטרקטיביים, אשר לא חשבת עליהם כלל.

 

קצת על נדל"ן ומבלי לעבוד קשה מדי...

מה נשמע לכם הגיוני יותר? רכישת דירה להשקעה, עם הון עצמי נדרש נכבד ובתוספת משכנתא, בשאיפה להסתברות תשואה של כ 3% שנתית? או הצטרפות לקבוצת משקיעי נדל"ן מנוסים עם רזומה מוכח בתחום ההשקעות הנדלניות בארץ ובחו"ל, מאוגדים תחת  קרן שדואגת לאינטרסים של המשקיעים לאורך כל חיי  הפרוייקט- משפטי/חשבונאי/מיסויי וכו', ובסכום השקעה נמוך בהרבה ממה שנדרש לדירה בישראל. וכאשר כל משקיע מקבל בעלות על חלקו בפרויקט הנדל"ני בקרן? וזאת מבלי לדאוג לטפל בליקויים שונים, בהשגת שוכר מתאים או בטיפול מול שוכר בעייתי ועוד אי אילו התעסקויות.

את התשובה נשאיר לפתחיכם.

חשוב לציין שהפרוייקטים הנדל"ניים בארץ ובחו"ל נבדקים בקפידה על ידי ועדת השקעות ומחלקה משפטית גם בארץ וגם בחו"ל.  הועדה מורכבת בין היתר מאנשי נדל"ן ויזמים מנוסים אשר משקיעים סכום לא מבוטל מהונם האישי בכל פרוייקט כתנאי סף, אנליסטים, מומחי אשראי ומימון.  

 

 

מנווטים באחריות בעולם הנדל"ן וההשקעות 

"פארטו ביטוח והשקעות", יעמדו לרשותכם בבבחירה ובליווי מקצועי על מנת למקסם את השקעותיכם. אנו נבדוק עבורכם מהו שיעור הרווח המשוער (לדוגמא בהשקעות מסוג "אקוויטי") או סך הריבית על ההלוואה (לדוגמא בהשקעות מסוג "השקעות חוב") הצפוי להתקבל בגין ההשקעותיכם.

בנוסף, נוודא את בדיקות הנאותות שהתקיימו, היכולות הפיננסיות והרזומה של היזמים בפרוייקטים השונים וכן מידת ההתאמה בין המשקיע להשקעה ספציפית. כמו כן, נבחן את  פרק הזמן של ההשקעה -  זמן קצר או זמן ארוך. את הריבית האלטרנטיבית ואת היחס בין רמת הסיכון הנדרשת לבין רמת התשואה. יזם אשר לא משקיע מכיסו בפרוייקט בין 15%-20% מההון העצמי הפרטי שלו - לא עובר את מבחן הכניסה! ויש כאן אמירה חזקה מאוד.

להשקיע עם פארטו

מומחי "פארטו ביטוח והשקעות" עומדים לרשותכם. הנכם מוזמנים לקפה ומצגת בנושא השקעות אלטרנטיביות עם צוות המומחים שלנו.

אם יש ברשותכם את הסכום ההתחלתי הנדרש של 250,000 שקלים ומעלה - לחצו כאן ונשמח ליצור קשר.

 

decorative image