צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6967994
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
eddie@pareto-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

ביטוחי חיים

 

למה צריך ביטוח חיים?

ביטוח חיים הינו מוצר הכרחי לבעלי משפחה ותלויים אחרים הן לשכירים והן לעצמאים, בכל שלב בחיים. ביטוח חיים נועד לספק שקט נוכח אחד החששות הגדולים ביותר של בעלי משפחות – והוא הרצון לדאוג לרווחתם הכלכלית של בני המשפחה הנותרים לאחר פטירתם חס ושלום.
לכאורה, מדובר במוצר פשוט מאוד – במקרה של מות המבוטח, זכאים המוטבים בפוליסה לפיצוי כספי חד פעמי או כהכנסה חודשית כפי שהוגדר בפוליסה. רצוי ומומלץ לשלב בין השניים.

ניתן לרכוש ביטוחי חיים במספר חברות ביטוח וללא הגבלת סכום פיצוי, בכפוף לתנאי הפוליסה. המשמעות היא – שאין כזה דבר "כפל ביטוחי" בפוליסות ביטוחי חיים.

ביטוח חיים למשכנתא

 רבים הפונים אלינו טועים לחשוב כי הם מבוטחים בביטוח חיים במסגרת הביטוח שרכשו בצמוד למשכנתא שנטלו מהבנק. אכן, הביטוחים דומים במהותם, בהבדל אחד מרכזי ומשמעותי – זהות המוטב – כלומר, המוטב אינו הלווה/המבוטח עצמו או שאריו, אלא הבנק.

 עלות הפוליסה נקבעת על פי נתוני המבוטח כגון גיל, מין, מצב בריאותי, מקצוע וכו' וכן בהתחשב בנתוני ההלוואה בבנק: סכום ההלוואה, תקופה לתשלום, ריבית וכו'.
בעת פטירתו של אדם, הנהנה מכספי הביטוח הינו הבנק, ולא שארי הנפטר.

 ביטוח חיים למשכנתא הינו הכרח המציאות בעת לקיחת משכנתא, אך אינו מייתר את הצורך בביטוח חיים פרטי, אם ברצונכם לדאוג לרווחתם הכלכלית של בני המשפחה במקרה של מות אחד המפרנסים.

 רכישת ביטוח חיים פרטי בליווי ותכנון של פארטו ביטוח והשקעות - כי כיסוי למקרה מוות באמצעות פוליסת ביטוח חיים פרטית מהווה נדבך וכלי  משמעותי בבואנו לתכנן את ההגנות לתא המשפחתי. וזאת רק לאחר שבדקנו את מגוון המקורות ההוניים הנוספים במידה וישנם העומדים לרשות התא המשפחתי בעת ארוע מסוג זה. לרבות הכנסות מהכיסויים הקיימים בביטוחים הפנסיוניים (קרן הפנסיה וביטוחי המנהלים), הכנסות מנדל"ן מניב ועוד.

 לרוץ ולרכוש את הכיסוי זה החלק הקל, לתכנן את הכיסוי באופן נכון וחכם – זה באמצעות מומחי הביטוח של "פארטו ביטוח והשקעות" נשמח לסייע לכם להתאים פוליסת ביטוח חיים עבורכם כמו גם לסייע לכם לרכוש פוליסת ביטוח חיים למשכנתא בתנאים אטרקטיביים.

לקביעת פגישת תכנון תיק הביטוח צרו עימנו קשר >>

 

decorative image