צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6967994
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
eddie@pareto-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

פארטו אומנות ההשקעות והביטוח הפנסיוני

היערכות לצמתים החשובים במהלך החיים

מעת לעת אנו ניצבים אל מול צמתים חשובים בחיינו בהם אנו נדרשים לקבל החלטות אשר להן חשיבות דרמטית במהלך חיינו ואף מעבר לכך. צמתים כגון בחירה ותכנון של התיק הפנסיוני שלנו, מעבר בין מקומות עבודה, ההיערכות לקראת הפרישה והיציאה לפנסיה, בחירת ההשקעות שלנו לימים הטובים וגם לאלו שפחות ועוד. 

בנוסף, במהלך חיינו, חשוב שנקפיד על ניהול פיננסי מיטבי של הנכסים שלנו בכדי למקסם את התשואה וההכנסות העתידיות שלנו. לכן, חשוב במיוחד לבנות תיק פנסיוני איכותי ומוקפד ולדאוג לתחזוקה השוטפת שלו, להקפיד על בניית תיק ביטוחי רזה ואיכותי תוך בחירה מוקפדת של מה שצריך להגנה על התא המשפחתי ללא כפל ביטוחי מיותר וכן, לבנות תיק השקעות מגוון ומניב הכולל תוכניות להשקעה אטרקטיביות הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך וכן לדור ההמשך.

פארטו, מומחה לצידך

על מנת להתמודד היטב אל מול אותם צמתים קריטיים ולהיערך היטב אל מול הנקרא בדרך,  אנו זקוקים למומחה שיעמוד לצידנו, מישהו שיודע ומבין היטב את התחום. אחד שמדבר את השפה ה"ביטוחית" וה"פנסיונית". מקצוען שחי ונושם השקעות שנים רבות. מישהו שתוכלו לסמוך עליו כדי לתמוך בכם בקבלת ההחלטות הנכונות לכם, החלטות שעושות את ההבדל בין הפסד לרווח, החלטות שמעניקות לכם שקט נפשי שבחרתם נכון.

מומחה להשקעות, ביטוח, מיסוי ופרישה

נעים להכיר, שמי אדי אזולאי, מתכנן פנסיוני ופיננסי - מומחה להשקעות, ביטוח, מיסוי ופרישה. בעל ניסיון עשיר בשוק ההון, הביטוח והחיסכון משנת 2002. 

בעל רישיון כסוכן ביטוח פנסיוני, בעל רישיון בניהול תיקי השקעות (בהתלייה על פי הוראת חוק) משנת 2006, בעל תואר B.A בכלכלה וניהול עם התמחות במימון בהצטיינות וכן תואר M.B.A במנהל עסקים עם התמחות במיסוי.

הקמתי את "פארטו ביטוח והשקעות" בשנת 2012 לאחר למעלה מעשר שנות קריירה כשכיר בכיר בתפקידי ניהול מגוונים בבתי השקעות מובילים וכן במערכת הבנקאות בחטיבת שוקי ההון.

כיהנתי כמנהל ההשקעות ללקוחות המוסדיים (במגזר העסקי) בכלל פיננסים בטוחה וכן, כמנהל דסק הלקוחות מוסדיים (מנהלי קופות הגמל וההשתלמות, חברות הביטוח המנהלות את ביטוחי המנהלים וכד') בחטיבת שוקי ההון של בנק לאומי. ואני עומד לרשותכם.

פארטו
decorative image

החזון שלנו

ב"פארטו ביטוח והשקעות", אנחנו מאמינים באימוץ ובהטמעת טכנולוגיות עדכניות בכל עת ובהנגשתן ללקוחותינו במטרה לייצר שקיפות מוחלטת, נוחות ויעילות בתפעול. 

אנו מאמינים בחתירה מתמשכת ליצירת ערך מוסף, מועיל ושימושי עבורכם, בכל עת גם בתחומים משיקים לעבודת הליבה שלנו -  כמו לדוגמא ההתמחות שלנו בעולם ההשקעות האלטרנטיביות והנדל"ן. 

אנו מאמינים שעלינו להתמיד ולחתור למצויינות בלתי מתפשרת בנושא איכות השירות ועמידה ביעדים ארוכי טווח מול לקוחותינו, מכיוון שאנחנו עוסקים בנושאים בעלי חשיבות כלכלית גדולה והשפעה מהותית על עתיד לקוחותינו ואף בפיקוח נפש. 

שירות מושלם

השירות שלנו הינו מקצועי לאורך כל הדרך, סובלני,אדיב ונעים, פתוח בזמינות מלאה במגוון ערוצי תקשורת ומדיות ומוענק תוך שקיפות מלאה מול הלקוח. אנו מאמינים ביחס אישי ואינטימי ולכן כל תיק וכל לקוח במשרדינו, מנוהל על ידי צוות מומחים מהשורה הראשונה. 

המשרד מתמקד במתן מענה איכותי, מקצועי ומסור לקהל לקוחותינו, קטנים כגדולים, פרטיים ומעסיקים כאחד, תוך יישום בקיאות בכלכלה ומימון, ובעולמות הפנסיה והמס באופן בלתי מתפשר. בנוסף, משרדנו דוגל בלימוד והעמקת הידע באופן מתמיד תוך מתן חשיבות גבוהה לחשיבה יצירתית ויציאה מן הקופסא. אנו לא נחים על זרי הדפנה. 

שיתופי פעולה מובילים

אנו ב"פארטו ביטוח והשקעות", מקיימים שיתופי פעולה עם קשת רחבה של בתי השקעות וחברות ביטוח מהמובילים בישראל ובוחרים בכל עת בקפידה יתרה את המצטיינים שבהם. 

בנוסף, "פארטו ביטוח והשקעות" פועלת בשיתוף פעולה מלא עם סוכנות "פרופיט שירותים פיננסים מקבוצת פסגות" שהינה אחת מקבוצות הביטוח, הפנסיה והפיננסים הגדולות והמקצועיות בישראל.

נאמנות מעל הכל

אנו ב"פארטו ביטוח והשקעות", שואפים לבנות איתך מערכת יחסים אשר תשקף את העובדה שאנו נאמנים לך כלקוח. אנו מקפידים תמיד לשים אותך במרכז וזו איננה סיסמא עבורנו, אלא הבסיס לעסק שלנו וערך עליון בעבודתנו. 

לשיטתנו - אם נצליח לעשות זאת, לא רק שתישאר לקוח שלנו לשנים רבות אלא גם תהפוך לשגריר שלנו.

בדברים החשובים באמת, אנחנו כאן בשבילך

נסכם ונאמר כי לא בכדי אנו נקראים "פארטו". בין יתר הדברים שעיקרון פארטו מאפשר לנו להבין הוא החשיבות שבמיקוד והיעילות - להיות ממוקד בדברים החשובים באמת, אלה שמייצרים את הערך ואת הניצול הטוב ביותר של הזמן, של ההון ושל האנרגיות והיצירתיות הטמונים בידע שלנו.