צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6967994
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
eddie@pareto-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

הכסף הפנוי שלכם פשוט חייב להתחיל לעבוד!

מרגישים שהכסף שלכם "חותם אבטלה" ולא מממש את מלוא הפוטנציאל שלו?

האם התשואות שהבטיחו לכם בתיק ההשקעות לא בדיוק "פוגעות" להבטחה?

אז כדאי שתדעו – ישנן אלטרנטיבות טובות יותר מלהחזיק כספים בתיקי השקעות, קרנות נאמנות או חלילה בפיקדון הבנקאי.

 לא פעם אנו נתקלים בדילמה הידועה "היכן להשקיע את כספינו?". חוסכים רבים מתכננים לרכוש דירה להשקעה ולהגשים את החלום הישראלי הידוע -לייצר לעצמם מנגנון הכנסה פאסיבי נוסף.

אך כשיושבים עם איש מקצוע בעולם ההשקעות בשוק ההון וקרנות הנדל"ן והאשראי, העלויות הכרוכות בכך אל מול התשואה הפוטנציאלית הגלומה ברכישת דירה בודדת, לא אחת מורידה את כדאיות ההשקעה – בייחוד, כאשר משווים זאת אל מול האלטרנטיבות האחרות הקיימות שמציעות רף כניסה נמוך ונוח בהרבה (החל מ 250,000 שקלים). יחד עם ליווי מקיף מכל הבחינות (משפטי, חשבונאי, אנליטי, מיסוי, בדיקות נאותות ליזמים  ועוד) ובנוסף על כך גם פוטנציאל תשואה מרשים. 

אז גם אתם יכולים למקסם את מלוא פוטנציאל ההון שלכם. ואם אתם מחפשים אפיקי השקעה פחות תנודתיים משוק ההון וללא ההתעסקות המייגעת הכרוכה בהשקעה בדירה בודדת או בנדל"ן מסחרי, מומלץ לפנות אל מומחים בעולם ההשקעות, אשר פיתחו מודלים לבחינת כדאיות להשקעות בקרנות נדל"ן וקרנות אשראי בארץ ובעולם עם יחס סיכון-סיכוי מעולה, ועובדים בשיתוף פעולה עם גופים ויזמים אשר נבחרו באופן סלקטיבי ומדוקדק.

 

מהן הבדיקות שחייבות להתבצע על ידי המומחים בהשקעות בקרנות נדל"ן ואשראי בארץ בחו"ל ?

על מנת להבטיח למשקיעים את השקט הנפשי, יש צורך במספר בדיקות קפדניות על ידי מומחים:

·         בדיקות היזם - עריכת בדיקת נאותות על היזם ועל הפרויקט, ניתוח רווחיות היזם בפרויקטים דומים, ההון העצמי  שהיזם מוכן להשקיע בפרויקט ועוד.

·         הבדיקה המשפטית - ניהול כתיבת מערך ההסכמים המקיף של הפרויקט, חשבונות נאמנות בארץ, רישום הנכס, ומימוש כלל ההגנות למשקיעים.

·         הבדיקה הפיננסית - בדיקת היתכנות פיננסית לפרויקט, התחייבות להון עצמי מינימאלי של היזם בפרויקט,

          מפל התשלומים (מתי וכיצד נקבל את השקעתינו בחזרה לרבות הרווחים).

·         בקרה שוטפת – בקרה על הנכס, דוחות תקופתיים למשקיעים, מינוי מפקח חיצוני לכל פרויקט, ניהול וקבלת החלטות לכל תרחיש במהלך הפרויקט.

 

השקעות בקרן לנדל"ן ואשראי בארץ או בחו"ל הינן המכשיר המושלם במקרים רבים לתשואות מרשימות ובמינימום מאמץ, ורק גוף מקצועי ידאג עבורכם לבדיקת הכדאיות ופוטנציאל הסיכון-סיכוי.

אנו מאמינים רק בהשקעות לטווח זמן ממוצע של כ 3 שנים – לאחר מכן - אקזיט.

אם כן, זהו הזמן לבחון ולהכיר אלטרנטיבות טובות יותר עבור אפיקי ההשקעות שלכם.

 

כותב המאמר אדי אזולאי, מנכ"ל פארטו ביטוח והשקעות. מתכנן פנסיוני בכיר ומומחה להשקעות בשוק ההון והשקעות אלטרנטיביות מוסמך מטעם משרד האוצר.

eddie@pareto-fs.co.il

decorative image