צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6967994
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
eddie@pareto-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

ביטוח סיעודי

 

מהו בעצם ביטוח סיעודי?

ביטוח סיעודי נועד להעניק כיסוי כלכלי ידוע ומוסכם מראש למצבים בהם המבוטח נזקק לשירותיו של מטפל או מוסד סיעודי, בשל זקנה או עקב ארוע בלתי צפוי של תאונה, מחלה, מצב רפואי או נפשי כלשהו, אשר הופכים אותו להיות תלוי בגורמים חיצוניים ומונעים ממנו תפקוד יומיומי עצמאי וביצוע פעולות בסיסיות כגון אכילה, רחצה, הליכה וכו', וכן במקרים בהם המבוטח נזקק להשגחה צמודה, לשמירה על בטיחותו ובטיחות הסובבים אותו.

חשוב להדגיש ולהפריך מיתוס מקובל - מצב סיעודי אינו קשור לגיל אלא בעיה ברמת התפקוד, ועלול לנבוע מזקנה או מתאונה.

רבים לא יודעים זאת – אך האחריות לטיפול באדם סיעודי חלה על משפחתו על פי חוק. כמו תשלום מזונות.

אמנם, למדינה אחריות מסוימת לטיפול באדם סיעודי במסגרת המוסד לביטוח לאומי, אך עזרה זו באה לידי ביטוי, לרוב, בשעות טיפול מועטות ומוגבלות מאוד. היא אינה מכסה טיפול ביתי צמוד או שהייה במוסד רפואי, אשר ההוצאה בגינם גבוהה מאוד עבור מרבית משקי הבית.

ההוצאות הכרוכות בטיפול באדם השרוי מצב סיעודי גבוהות מאוד! ואינן מכוסות כמעט על ידי מערכת הבריאות וקופות החולים בישראל (אלא אם אדם רכש ביטוח סיעודי במסגרת קופת החולים – ניתן לרכוש פיצוי ברמה מוגבלת מאוד ולזמן מוגבל).

העלויות הכרוכות במטפל צמוד לדוגמא, מגיעות לאלפים רבים של שקלים מידי חודש ואילו נדרש אשפוז במוסד סיעודי, ההוצאות מאמירות לסכומים של כ 15,000 שקלים ומעלה מידי חודש. חלק גדול מהמשפחות בישראל לא יוכלו לעמוד בעול כלכלי שכזה, לאורך זמן, בלי מימון של ביטוח סיעודי פרטי.

ביטוח סיעודי חיוני לכל אדם. החל מגיל 3 ואילך. וככל שמצטרפים בגיל צעיר יותר כך הביטוח משתלם יותר לאורך זמן מאחר והפרמיה הינה קבועה לאורך כל חיי הפוליסה לפי מועד ההצטרפות. במילים אחרות: ככל שמצטרפים בגיל צעיר יותר – כך הפרמיה נמוכה יותר וקבועה.

מכאן נובע כי רכישת ביטוח סיעודי לכל אחד מבני המשפחה הינו בגדר הכרח בייחוד עם העלייה בתוחלת החיים. וכן מהווה כלי חשוב ביותר בתכנון ההגנות לתא המשפחתי.

כיצד ניתן לבנות תיק ביטוח סיעודי חכם?

יש לתכנן את רכישת הביטוח הסיעודי, משולב - פרטי בצירוף הביטוח הקבוצתי בקופת החולים,  יחד עם מומחה להגנות על התא המשפחתי להתאמת ביטוח סיעודי עם מומחה ביטוח "של פארטו –ביטוח והשקעות" על מנת להשיג הגנה אופטימלית במחיר הגיוני, קבוע וידוע מראש.

צרו עימנו קשר, עבורנו זאת שליחות ולא פחות מכך >>

 

decorative image