צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6967994
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
eddie@pareto-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

ביטוח וניהול סיכונים

מוגנים עם ביטוח

החיים המודרניים מורכבים ומלאים בשינויים והפתעות. אולם, התרחשויות ואירועים בלתי צפויים עלולים להיות בעלי השפעה מהותית על חיינו ועל חיי יקירינו.

רובנו מודעים לחשיבות הרבה של החזקת תיק ביטוח ורכישת פוליסות להגנה עלינו ועל התא המשפחתי ממצבים שונים כאלה ואחרים. אך יחד עם זאת, עולם הביטוח מתעדכן חדשות לבקרים והוא בהחלט אינו עולם התוכן של כל אחד מאיתנו. ובאופן די גורף, בואו נודה על האמת - אינו מעסיק אותנו באופן שוטף ויומיומי, ומה שהיה נכון לנקודת זמן אחת בעבר לא בהכרח נכון לנקודות הזמן בהמשך.

תת ביטוח או כפל ביטוח? או שאולי אנו משלמים יותר מדי?

מתי לאחרונה בדקתם את הפוליסות שלכם? האם אתם יודעים על מה הינכם מכוסים? אילו ביטוחים בכלל אין לכם, והאם ייתכן מצב שאולי אתם משלמים על אותו הכיסוי פעמיים?

סיטואציה שבה אנו אנשי המקצוע בביטוח פוגשים פעמים רבות מספור היא -  אנשים, אשר מרוב מוצרי ביטוח ושיווק של תוכניות ביטוח על ידי גורמים רבים ושונים ובמדיות שונות, לא יודעים על מה בעצם הם מבוטחים. 

פוליסות ביטוח על פי רוב, נכללות בסוג האלמנטים בחיינו, שרובנו מעדיפים שלא לחשוב עליהן יותר מדי. הרי בסופו של יום מטרתן לסייע לנו בתקופות של שינויים משמעותיים בשגרה, אסונות וטרגדיות ולעיתים גם מצב שנכפה עלינו על פי חוק וכו'. לכן, רובנו פשוט משלמים את הפרמיות עבור הביטוחים השונים מדי חודש לאורך עשרות שנים – "מסמנים וי וממשיכים הלאה". 

חשוב לדעת כי בדיקה של תיק הביטוח על ידי מומחה יכולה להביא לגילויים מפתיעים לטובה או לרעה על תיק הביטוח שלנו בעת בחינת הכיסויים שלנו ולעיתים רבות גם להוזלה משמעותית בפרמיה החודשית, מה שמוביל לחיסכון משמעותי הן על ידי בחירת תוכניות מתאימות אישית לכל אדם וביטול פוליסות כאלה שאינן מתאימות לנו והן על ידי סקר שוק של מוצרים זהים בחברות שונות במחירים שונים.

הרי רוב המבוטחים מחזיקים במספר פוליסות שונות. במידה שלאחר בירור קצר אך יסודי נגלה כי ישנה אפשרות להעניק ערך מוסף על ידי השבחת התיק הביטוחי וכן הוזלת הפרמיות השונות, הרי שהערך האמיתי שנקבל לא רק שיסתכם בחיסכון של עשרות ואף מאות שקלים מדי חודש, אלא במניעת מפחי נפש עתידיים ומתן מענה אמיתי ומשמעותי בעת הצורך.

התקשרו עכשיו ותתחילו לתכנן את העתיד הכלכלי שלכם בקפידה. אנחנו כאן עבורכם.