צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
050-6967994
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
eddie@pareto-fs.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

ביטוחי בריאות

 

ביטוח בריאות וביטוח מחלות קשות

ביטוח בריאות הנו ביטוח פרטי המהווה הרחבה של ביטוח הבריאות הסוציאלי, הניתן לכל אזרח דרך קופות החולים במסגרת סל הבריאות. ביטוח הבריאות הפרטי נועד לכסות את המבוטח במקרה של מחלות ואירועים בריאותיים אחרים אותם לא מכסה פוליסת ביטוח הבריאות הסוציאלית הרגילה ומאפשר, בהתאם לפוליסה, ליהנות מתרופות ושירותים בריאותיים שאינם כלולים בסל הבריאות כגון טיפול על ידי רופאים ומנתחים מומחים באופן פרטי, קבלת טיפול רפואי בחו"ל, כיסוי השתלות, קיצור תורים ועוד.

ביטוח הבריאות הפרטי, לצערנו, הוא ביטוח הכרחי לנוכח האתגרים הרבים מולם ניצבת מערכת הבריאות הסוציאלית במדינת ישראל, ומכסה את המשפחה במקרה של אירוע בריאותי, לא עלינו. קטן כגדול.

חברות הביטוח מציעות מסלולי ביטוח שונים ומגוונים, השונים זה מזה בכיסוי הביטוחי, כמו גם בגובה הפרמיות. כאשר בוחרים את ביטוח הבריאות המתאים ביותר, יש להביא בחשבון את הצרכים הייחודיים של כל משפחה ולהכיר את סעיפי הכיסוי השונים בפוליסה, שכן אין הביטוח האחד זהה לאחר.

מה נותן לנו ביטוח הבריאות הפרטי שאין בקופת החולים?

ביטוח פרטי מכסה באופן מלא השתלות איברים, הטסה וטיפולים מיוחדים בחו"ל, ניתוחים בארץ באופן פרטי (בחירת בית החולים, הרופא המנתח והמרדים ועוד) וכן טכנולוגיות מחליפות ניתוח, מימון ניתוחים וטיפולים מיוחדים בחו"ל ותרופות שאינן כלולות בסל הבריאות לרבות תרופות נסיוניות ותרופות בהתאמה אישית. וכן שירותים אמבולטורים ומשלימים.

כמבוטח באופן פרטי, יש לך שליטה על התהליך הרפואי. באפשרותך לבחור את הרופא המנתח ואת בית החולים הפרטי, להזמין תור בזמן המתנה מקוצר וליהנות מבדיקות המבוצעות על ידי המכשור הרפואי המתקדם ביותר.

אחד הכיסויים הביטוחיים המקובלים והחשובים הוא ביטוח פיצוי מחלות קשות, אשר במסגרתו חברות הביטוח מחויבות לכסות את המצבים הרפואיים הנמצאים ברשימת המחלות הקשות הנפוצות בארץ, ביניהן מחלות מסכנות חיים כמו סרטן, שבץ, התקף לב ועוד רשימה מפורטת של מחלות קשות. הפיצוי בפוליסה הינו פיצוי כספי והינו מאפשר להמשיך ולקיים רמת חיים נאותה תוך התמודדות עם המחלה הקשה

בשונה משאר ביטוחי הבריאות הקיימים בשוק, ביטוח מחלות קשות אינו מגביל את בעל הפוליסה, אשר מקבל את כספי הפיצויים בעת קרות המחלה ורשאי להשתמש בהם לכל מטרה ואין דרישות מצד חברת הביטוח להמציא כל מסמך מעקב אודות מצבו הרפואי בהמשך הדרך.

יתרה מכך, מטרת הביטוח היא להעניק למבוטח סכום כספי אשר ישמש אותו להוצאות שלא מכוסות בביטוחים האחרים, או מכוסים חלקית בלבד.

אז איך נכון לבטח את עצמינו בביטוח בריאות מתאים?

ביטוח בריאות עורכים רק עם סוכן ביטוח מומחה בעולם ביטוחי הבריאות. אנו בפארטו ביטוח והשקעות - מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר ולתאם פגישה לבחירת ביטוח הבריאות המתאים ביותר עבורכם. לתיאום פגישה לחצו >>

 

decorative image